کلینیک روان شناسی والد و کودک پورنگار با مالكيت فكري دكتر خليل علي زاده، رئيس بيمارستان آتيه و تحت نظارت بيمارستان، با هدف پاسخگویی به نیازهای والدین در پرورش فرزندانی توانمند، دارای مهارت، و برخوردار از سلامت روان راه اندازی شده است. در کلینیک پورنگار فعالیت هایی برای والدین و فرزندان آن ها ارائه شده است که در ادامه به شرح برخی از آنها می پردازیم. 

متخصصان کلینیک والد و کودک پورنگار از بدو تولد نوزاد، با مادران و پدران عزیز همراه می شوند و آموزش ها، بازی ها و فعالیت های مورد نیاز برای رشد کودکی توانمند، با استعداد و دارای سلامت روان را در فواصل زمانی سه ماهه و شش ماهه در اختیار والدین قرار خواهند داد. روند کار به این صورت است که کودکان زیر یک سال هر سه ماه یک بار (سه ماهگی، شش ماهگی، نه ماهگی، یک سالگی)، و کودکان بالای یک سال هر شش ماه یک بار توسط تیم روان شناسان مجرب مورد ارزیابی قرار می گیرند. در این ارزیابی کودکان از جنبه های مختلف رشد شناختی، هیجانی، حرکتی، زبانی و کلامی، روابط بین فردی و ... مورد چک آپ روان شناسی قرار می گیرند. در این راستا به والدین کمک می شود تا توانمندی ها و استعدادهای فرزندان خود را شناسایی کرده و پرورش دهند. همچنین در صورت تشخیص نقاط ضعف در کودکشان، راهکارها و فعالیت های لازم برای رفع آن به والدین آموزش داده می شود. و همچنين ارائه خدمات روانشناختي به والدين نوزادان نارس از ديگر مواردي است كه كمتر مورد توجه متخصصان قرار گرفته است. در اين راستا، به والدين كودكان كمك خواهد شد تا با ويژگي هاي رشدي و مشكلات و استرس هاي مربوط به اين موقعيت آشنا شده و آن را مديريت كنند. 

 
تیم روان شناسی کلینیک پورنگار از دوران بارداری مادر تا دوره نوجوانی فرزند، آموزش ها، کارگاه ها و دوره هایی برای والدین و فرزندانشان تدارک دیده تا آن ها را برای مقابله با چالش های پیش رو آماده و مجهز سازد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارگاه ها و دوره های کلینیک پورنگار می توانید در صفحه اینستاگرام کلینیک با ما همراه شوید. 
به علاوه اگر شما والدین عزیز سؤالی داشته یا با چالش یا مشکلی در پرورش فرزندانشان روبرو هستید، اگر دوست دارید  فرزندانتان را مورد ارزیابی و چک آپ روان شناسی قرار دهید و از وضعیت سلامت روان فرزندتان آگاه گردید، اگر تمایل دارید فرزندتان از مهارتی برخوردار گردد که در آینده زندگی شاد و موفقی داشته باشد، اگر می خواهید فشاری را از روی خود و فرزندتان بردارید و به رشد بهتر و آرامش بیشتر خانواده کمک کنید، و سرانجام اگر در پرورش فرزند با همسرتان توافق ندارید و نمی دانید چگونه به توافق برسید با ما تماس بگیرید. طی جلسات انفرادی و خانوادگی به شما کمک خواهیم کرد که به هدفتان برسید. 
تمام فعالیت های کلینیک روان شناسی والد و کودک پورنگار به تفصیل در اینستاگرام کلینیک با آیدی Poornegar موجود است. 
شاد، آرام، و پيروز باشید.