بيمارستان آتيه با ظرفيت نهايي 350 بيمار بستري و 15 اتاق عمل در زميني به مساحت 4300 متر مربع و زيربناي  24000 هزار مترمربع در 12 طبقه در شمال غرب تهران واقع شده است. اين بيمارستان از 15 بهمن سال 1377 با هدف ارائه خدمات مناسب و سريع در كليه رشته‌هاي پزشكي آغاز به كار نمود. مديران , پزشكان , پرستاران و سايركاركنان بيمارستان كه مجموعا خانواده آتيه ناميده مي‌شوند , حس اصل ارتقاء رضامندي بيماران و مراجعين را محور كار خويش قرار داده و تا به امروز در مسير اجراي اين اصول تلاش مستمر داشته اند .
موقعيت مكاني بيمارستان به مراجعين اين فرصت را داده كه ضمن دسترسي آسان به بزرگ‌راه‌هاي اصلي شهر تهران از هواي پاك و سالم برخوردار گردند. بيش از 200 پزشك متخصص در رشته‌هاي گوناگون جراحي و داخلي‌,  آزمايشگاه هاي پيشرفته و امكانات بيش از 200 پزشك متخصص در رشته هاي گوناگون جراحي و داخلي, اطفال و بيهوشي و پزشكان به صورت 24 ساعته حضور داشته و آماده ارائه خدمت هستند .
بيمارستان آتيه يك مجموعه كاملا خصوصي است كه وزارت بهداشت, درمان آموزش پزشكي نظارت مستمر در ارائه خدمات آن دارد و تاكنون هرساله گواهينامه ارزشيابي درجه يك و درجه يك عالي را به بيمارستان اختصاص داده است . خانواده آتيه با اعتقاد به لزوم  بهره گيري از آموزش هاي  مداوم در همه گروه‌ها , از طريق دوره هاي آموزشي داخل و خارج از كشور نسبت به ارتقاء دانش خود در همه زمينه هاي خدمت رساني تلاش مستمر دارد .
مدیران، پزشکان، پرستاران و سایرکارکنان بیمارستان که مجموعاً خانواده آتیه نامیده می شوند، با تكيه بر اصل ارتقاء مداوم کیفیت، خدمات، سرعت در پاسخ گویی به نیازها و تأمین رضايتمندی بیماران و مراجعین كه محوريت فعاليت هاي اين مركز مي باشد، تا به امروز در مسیر اجرای این اصول تلاش مستمر داشته اند.

 
آمار بازدید
  • کل بازدید : 31249190
  • بازدید امروز : 12328
  • بازدید دیروز : 13072
  • بازدید این ماه : 370427